Govis ir visai vienkārši radījumi, tāpēc tām īsti nevar pārmest nokārtošanos tur, kur vien viņas vēlas. Tā ir daļa no viņu dabas un tad, kad viņas to dara savā ganību laukā, neviens pret to neceļ iebildumus.
Tomēr ja šīs govis ielauztos tavās mājās un visu pieķēzītu, tu droši vien nebūtu tik laimīgs. Tomēr tieši tas ir tas, kas notika ar šo sievieti, vārdā Peta Kostena.
Lai uzzinātu vairāk, šķir nākamo lapu:
Tevi noteikti interesēs
- Pirmo reizi 250 gados: sinoptiķi brīdina par ziemu, kas var mainīt katra iedzīvotāja dzīviby Sandra Vīgante
- Pārsteigums ne pa jokam: Rīgas daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus pārbiedē čūska, kas mitinās kāpņu telpā un pagrabāby Laura Andersone
- 18. septembris Pirts diena: vienkāršas lietas, ko nedrīkst darīt, jo tas var piesaistīt neveiksmes sev un ģimeneiby Laura Andersone